שיאל (אורלי) נירן יהלום – שמאנית, הילרית, מתקשרת, ומורה רוחנית

מחברת הספרים "בינת הלווייתן" ו"דרך הזאב"

אל הפילוסופיה של שבט הסנקה האינדיאני נחשפתי בשנת 1994.
החוויות של חיבור לידע העתיק עוררו בי זיכרונות מגלגולים בהם חייתי על פני אימא אדמה בשבטים אינדיאנים שונים (בשבט האינואיט, בשבט המאיה ובשבטים נוספים).בשנת 1995 טסתי לשמורת קטרוגוס השמורה של שבט הסנקה במדינת ניו יורק שבארה"ב כדי לפגוש את המורה שפיתחה את הידע המדהים הזה- טווילה ניטץ' זקנת שבט הסנקה, מייסדת ביה"ס WOLF CLAN TEACHING LODGE. סבתא טווילה חנכה אותי להיות מורה לפילוסופיה המקודשת של שבט הסנקה האינדיאני ובת למשפחת הזאבים שהם המורים הרוחניים והפילוסופים בשבט הסנקה.

במשך 20 השנים האחרונות צברתי ניסיון רב בעבודת מודעות ובטכניקות ייחודיות של איסוף חלקי נשמה והחלמה מטראומות. טיפלתי באלפי אנשים שפנו אלינו מהארץ מאירופה ומארה"ב. פיתחתי עם בן זוגי יוסי יהלום את ריפוי תודעה- טכניקה שבעיננו היא היהלום שבתהליכי הריפוי השמאניים. כמו כן, ניהלתי מגמות להילינג וריפוי גוף נפש בקולג' צבר ובקולג' לרפואה משלימה.

אני משתפת בידע דרך מעגלי ריפוי אינדיאנים בטבע, טקסים (טקסי חניכה ומעבר) וקורסים במשותף עם יוסי. כמו כן כתבתי ואיירתי את הספרים:
"בינת הלווייתן" (יצא לאור ב-2007 בהוצאת "מעוף מקודש")- העוסק בשמאניזם ודרך ההתפתחות האישית שלי.
"דרך הזאב – מדריך למורה הפנימי" – ספר העוסק בפילוסופיה האינדיאנית וחיות הטוטם וכלל מידע ותהליכי ריפוי.
כתבתי מאמרים רבים בנושא הטוטם וטכניקות הריפוי השמאניות. תרגמתי לעברית אגדות של שבטי הילידים האמריקנים ואיירתי אותן. האגדות והאיורים הוצגו בשמורות טבע של רשות הטבע והגנים.