יוסי יהלום – הילר, שמאן ומפתח שיטת ריפוי תודעה

מרפא שמאני, מפתח שיטת ריפוי תודעה ומורה להתפתחות אישית גבוהה.

יוסי יהלום

כמהנדס תעשיה וניהול, בעבר ניהלתי פרויקטים מורכבים בבנקים וחברות גדולות.
בעקבות תהליך גירושים, החלטתי לשנות את אופן התנהלות חיי, ועברתי לתחום הרפואה המשלימה. בין התחומים שלמדתי: רייקי, הילינג, שאמניזם ופילוסופיה אינדיאנית, חיבור ועבודה עם הטבע, הכנת תמציות צמחים אנרגטיות, בודהיזם טיבטי ועוד.
לשמאניזם נחשפתי בעקבות הכרות עם שי-אל (כיום אשתי).

בתחילת 2004 קיבלתי בתקשור את הטכניקה של "ריפוי תודעה". טכניקה המבוססת על סמלים ועימם הידע כיצד להשתמש בהם והשם: "מהות התובנה של החיים".
מתוך ידע זה צמחה ריפוי תודעה המאפשרת חיבור קל לתת המודע ולתהליך של פתרון הבעיות המופיעות בחיינו דרך שחרור הדפוסים המגבילים. השיטה מבוססת על ידע שמאני עתיק וכיום אנו מטפלים באמצעותה ומלמדים את הסמלים והטכניקות הייחודיות לריפוי תודעה.
על פי התפיסה השמאנית, כל בעיה שאנו חווים פיזית (מחלה מכל סוג), רגשית, נפשית או מול גורמים אחרים (למשל משפט ממושך או מצב כלכלי קשה), ניתנת לפתרון דרך עבודת מודעות והתבוננות, שבה אנו פותרים את הדפוסים המעכבים הקשורים בנושא.
הייחודיות של ריפוי תודעה היא בגילוי הדפוסים המדויקים וטראומות המקור באופן המאפשר שינוי מהיר פנימי בתוך התודעה.

כמטפל, אני קורא את המטופל בתהליך הריפוי באופן אנרגטי, המאפשר לי לזהות את החסימות הרגשיות והפיזיות בגוף. באמצעות טכניקות הילינג ייחודיות ו"ריפוי תודעה" ניתן לשחרר חסימות אלו ולהיפתח לשינוי משמעותי בחיים.
אני מנחה עם שי-אל טקסי מעבר לחיים וטקסי ריפוי אישיים וקבוצתיים.
כמורה, אני מאפשר לתלמידי לפתח את הפוטנציאל שלהם, דרך תהליך ההתפתחות האישי שכל אחד מהם חווה. פיתוח היכולות מאפשר להגיע להגשמה אישית בדרך השמאן הייחודית לכל אחד מאתנו.