איסוף רסיסי נשמה

הנשמה היא אש התמיד הבוערת בקרבנו. כבר בתרבויות העתיקות שחיו על פני אימא אדמה הבינו מרפאי השבט שכל אחד מאתנו הגיע עם אנרגיה ייחודית לו. הסינים מכנים אותה צ'י – כוח החיות. אנרגיה זו היא הפוטנציאל עמו הגענו לגלגול חיים זה.

טראומות משמעותיות מביאות לניפוץ הנשמה, וניתוק מהעצמי. ניתוק מהעוצמה שלנו. ניפוץ הנשמה קורה כאשר אנשים אחרים מתעללים בנו, מורידים מערכנו או אינם מכבדים את מי שאנחנו. חלקי הנשמה עוזבים כשהחוויה קשה מדי להתמודדות או הכלה ואנו חייבים לוותר על חלק מאתנו כדי לשרוד.
לפעמים כדי לרצות אדם קרוב, או כשאנו נותנים את העוצמה למה שאחרים חושבים עלינו.

איבוד חלקי נשמה אינו מאפשר לנו לממש ולהגשים את עצמנו. חסרה לנו האנרגיה הדרושה להשיג את מטרותינו וחלומותינו בחיים. לפעמים הטראומה מכבה חלק מנשמתנו ואז עוזבת אותנו חיית טוטם אחת, או יותר. מצב כזה יכול להביא למחלה כרונית, תאונות, חרדות, קושי להתמודדות עם מטלות החיים, או קושי בניהול מערכות יחסים בריאות ויציבות.

חלקי הנשמה שלנו מכילים את אנרגיית הבסיס, הנדרשת לנו כמו אוויר לנשימה. הדרך להחזירם היא הילינג בידי שמאן מיומן. או לימוד הטכניקות של איסוף דרך חקירת נסתרי תת המודע שלנו וריפוי דרך נשימה.

אנו מזמינים אתכם למרכז שלנו "מעוף מקודש" לחוות מפגשי טיפול שישנו את חייכם.
כמו כן, נפתחים מדי תקופה קורסים "ריפוי תודעה" ו"רפואת השמאן", בהם אנו מכשירים מטפלים באופן מעמיק ביותר בטכניקות הריפוי השמאניות.