טיפול מרחוק – טיפולי הילינג אנרגטי מרחוק

שיטות הטיפול שלנו מבוססות על טכניקות ריפוי שאמניות מסורתיות, עתיקות ומלאות עוצמה, בשילוב עם הילינג אנרגטי. שיטות אלו מאפשרות איבחון הנוגע בלב הבעיה, דרך קריאה בהירה של הילת המטופל, זיהוי טראומות עבר גם מגילגולי חיים אחרים, ניקוי הטראומות, החזרת העוצמה והאנרגיה המקורית של המטופל תוך כדי תהליך שיקום ממוקד ומשנה חיים.

כיוון ששיטות הטיפול שלנו מתייחסות לנפש המטופל, להילה ולמערכת האנרגטית של המטופל, הנוכחות הפיזית של המטופל אינה משמעותית עבורנו. שיטות אלו מאפשרות לנו לראות את מצבו האנרגטי של המטופל ולסייע לו בכל מקום שבו הוא נמצא. הטיפול מרחוק מאפשר לנו לשנות דפוסים רגשיים, לחזק ולתמוך בתהליכים הפנימיים ולהעצים את המטופל באופן משמעותי.

field

 יתרונות הטיפול מרחוק

* הטיפולים מרחוק מאפשרים למטופלים שמסיבות שונות אינם יכולים להגיע לקליניקה שלנו, לקבל טיפול מעצים ומחזק, בנוחות ובקלות.
* ניתן לקבל את הטיפול בכל מקום שבו אתם נמצאים (עבודה, סידורים, וכו'). הטיפול משפיע ללא קשר למיקום שלכם בזמן הטיפול, כך שגם אם אתם עסוקים מאוד, אינכם צריכים להתפנות במיוחד.
* העלות של טיפול מרחוק נמוכה משמעותית מעלות טיפול רגיל, כיוון שהטיפולים מרחוק מאפשרים לשני הצדדים (לנו המטפלים ולכם המטופלים) לטפל באופן שאינו דורש מקום מפגש.
* טכניקות איסוף רסיסי נשמה וריפוי תודעה, מאפשרות ליצור שינוי  בתחומי החיים השונים. הטכניקות משנות דפוסים רגשיים פנימיים ועל ידי כך נוצר שינוי מיידי בהתנהלות המטופל ובחייו.
* הטיפול מרחוק גם מתאים לילדים ולנוער, כיוון שאינו דורש מהם להיות במקום אחד או בשקט.
* הטיפולים שלנו מאפשרים לפתור בקלות בעיות רגשיות, קונפליקטים פנימיים, מצבים נפשיים תקופתיים, מחלות כרוניות, כאבים פיזיים ועוד.
* נסיון רב שנים כמטפלים מורים ומרצים בתחום ההילינג והריפוי השמאני, המאפשר לזהות את לב הבעיה וליצור תהליך ריפוי ממוקד עבורכם.

התגובות הנלהבות שאנו מקבלים ממטופלים רבים בארץ ובחו"ל, מוכיחות לנו שוב ושוב, עד כמה ניתן להסתייע בטיפולים מסוג זה ולשפר משמעותית את איכות החיים ואת יכולת ההתמודדות מול האתגרים המורכבים שבחווית המציאות של כל אחד מאיתנו.

אודותינו
שי-אל נירן יהלום
שמאנית, מורה רוחנית מאסטרית בריפוי טראומות, בהדרכת עיט זהוב שמאן מתקופת המאיה. מחברת הספרים "בינת הלווייתן" ו"דרך הזאב – מדריך למורה הפנימי".
יוסי יהלום – שמאן, מאסטר בתחום ההילנג, מפתח טכניקות ריפוי, בינהן שיטת "ריפוי תודעה". מורה רוחני.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהזמין את הטיפולים עבורכם או עבור קרוביכם  הזקוקים לתמיכה וטיפול מרחוק.

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, בפיי פאל, או בהעברה בנקאית.
להזמנת טיפול התקשרו לטלפון 072-2333824

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

שם *

טלפון *

דואר אלקטרוני *

הערות

באהבה,
שי-אל ויוסי.