זרעים

חג הרחם ולבנת הזרעים

את לבנת הזרעים אנו חווים כל שנה כשהיא זוהרת ומזכירה לנו את הזרעים שכבר זרענו ונובטים ופורצים אל מול עיננו. זרעים של אהבה שמביאים לתוך חיינו פירות ופרחים קסומים ואושר של הגשמה וגם זרעים של כאב או חוסר בהירות שמביאים עימם שעורים. לבנה זו היא זמן נפלא לעבודה על הבהירות הפנימית והתכוננות מחודשת לאמיתות הפנימיות שלנו. השנה אורה המהפנט מאיר עלינו בדיוק בזמן של חגיגת חג הרחם. והשילוב מאפשר התכוננות ללידה קלה ומהירה יותר של חלומותינו בשנה ההולכת ונפרשת לנגד עיננו.

מהו חג הרחם? חיבור לריק לחושך ממנו נולד ומתגלם האור הגלוי. המקום בו נטווים ונרקמים חלומות וזרעים נקלטים ומתחילים להתפתח. מה אתם רוצים לזרוע לקראת 2014?

 זרעים

מזמינה אתכם לתהליך שיעזור לכם להתחבר פנימה לשקט שלכם:

עמדו בפישוק ברוחב האגן.  עצמו את העיניים ונשמו נשימה עמוקה. ועוד נשימה עמוקה אני מזמינה אתכם לשלוח דרך כפות הרגליים שורשים לתוך האדמה. זה יכול להיות בחוץ בטבע או בסלון שלכם, אתם מתמקדים בשליחת שורשים ויצירת קשר עם אימא אדמה.

דרך השורשים אתם מתחברים לאנרגיית האהבה המזינה והתומכת של אימא אדמה. ממש כמו עץ אתם שואבים את האנרגיה הזו במעלה כפות הרגליים, השוקיים ודרך הירכיים לתוך צ'קרת הבסיס שלכם בבסיס עמוד השדרה. תנו לאנרגיה המזינה להאיר את המקום באור אדום ולעורר בו עוצמה וחיות, כוח להגשים את משאלות לבכם. העלו את האנרגיה לתוך צ'קרת המין והרגש הממוקמת מתחת לטבור.צ'קרת היצירה שלכם והזינו אותה באהבה ושמחה שיאפרו לכם ליצור ממקום של שמחה. העלו את האנרגיה למקלעת השמש שלכם ותנו לה לחזק את האור שאתם מקרינים לעולם, בצ'קרת הלב הזינו את לבכם וחלומכם באהבה וקבלה עצמית, העלו את האנרגיה לצ'קרת הגרון ותנו לה להזין את החופש שלכם להיות, משכו את האנרגיה לעין השלישית כדי לראות בדמיון את חלומכם מתגשם בצורה הנפלאה ביותר שאתם רוצים. כאשר אתם מעלים את האנרגיה של אימא אדמה לצ'קרת הכתר הזינו את המקום הכוח האמונה של הילד הקטן שבתוככם ואפשרו לאנרגיה לפתוח את צ'קרת הכתר לזרעים חדשים מהעולמות העליונים ואמונה ביקום ובדרך. פתחו את צ'קרת הכתר לריפוי ותמיכה של ישויות אור וריפוי מהעולמות העליונים והיו במקום של קבלה.

תגובות פייסבוק

comments

Powered by Facebook Comments