על חניכה של ריפוי, דרקונים ונימפות

אירלנד, מסע אל עצמנו ואל הטבע. עוד לפני שתכננו את הטיול לאירלנד לחשו לי הפיות שאקבל מיוסי את מתנת האיזמרגד. רק כשעלה הרעיון לגבי טיול באירלנד קראתי שהמקום נקרא גם אי האזמרגד. ההחלטה לצאת למסע הזה התהוותה רק שלושה שבועות לפני מועד הטיסה. המטרה שלנו הייתה חיבור לישויות הטבע באי הירוק הזה כשהמסרים שקיבלתי הכינו אותי בעיקר למפגשים עם דרקונים. כמו כן נאמר בברור שכבר מחכים לנו שם.

המפגש הראשון שלנו עם הדרקונים באירלנד התקיים כבר ביום השני לטיולנו כשעזבנו את דבלין עם הרכב השכור שלנו והגענו ליער הקסום  המקיף את האגם בגלנדלוך שבשמורת הרי ויקלו. יום מואר ובהיר ויער מהאגדות. מלא באזוב ירקרק המעיד על כמויות הגשם שהאזור משופע בהן, מרבדי עשב ירוק מלא חיות, עצים עתיקים, פטריות ושרכים מטפסים.

אגם גלנדלוך פטריות

הרי ויקלו סובבים ומתנשאים מעל עמק יפהפה ובו שני אגמים, האגם התחתון והאגם הגדול העליון יותר.

כשהגענו לאגם העליון וישבנו לעשות מדיטציה ביער נוצר הקשר הראשוני עם הדרקונים השוכנים באזור זה. הדרקונים נמשכים לאזורים בם קיים השילוב של הרים ואגמי מים מתוקים. בגלנדלוך הייתה דווקא בעיה אנרגטית הקשורה גם בדרקונים ואנו טיהרנו את המקום בתהליך של ריפוי אדמה שעשינו, כדי להחזיר ליער יותר ישויות טבע ופרחים ובעלי חיים. פגישה עם דרקונים היא תמיד עוצמתית ומלווה באש וסערה. צריך לזכור: הדרקונים הם לא פיות. לא שלפיות חסרים עוצמה או קסם, אבל הדרקון מביא את אנרגיית הלהבה הכחולה של יסוד האש. אנרגיה עוצמתית של קסם הנושא את רוח הלוחם שאינו יודע חת ומשנה את המציאות שאנו חווים בשניה ללא כל היסוס. הדרקונים יכולים להיות קשוחים ואכזריים על פי ערכי האדם לכן מהלכות סביבם אגדות השזורות בפחדים ומעשי אימה, אך הם גם יכולים להיות תומכים ומרפאים מאוד עבור בני האדם. הדרקון נושא את סגולת הנחש המביא ריפוי של עוצמה ואת סגולת הלטאה מגשימת החלומות. לא כל אחד יכול לשלוט בדרקונים ולהיעזר בהם לריפוי. לדרקונים יש יכולת להסתתר בממדים שרב בני האדם כלל אינם מגיעים אליהם. לצורך יצירת קשר עם דרקון נדרשות שנים של אימון במעבר בין הממדים.

איילה IMG_8169b

בעקר יוסי יצר קשר מיוחד עם הדרקונים ובהמשך הטיול בשמורת קילארני המופלאה קבל מידע נוסף על הדרך בה פועלים הדרקונים ויכולתם לעבור בין הממדים.

יש מקומות על פני אימא אדמה שהאנרגיה שלהם שונה מכל מקום אחר. כזו היא השמורה בקילארני. למרות שחווינו כבר את היערות המופלאים בגלנדלוך. קילארני פשוט שונה. אם היערות בגלנדלוך שופעים קסם של אגדות ובקלות יכולתי לראות בהם בדמיוני דמויות מתוך אגדות האחים גרים, קילארני נושאת קסם אחר לגמרי. קסם של ריפוי עמוק. אנרגיה מדהימה של ריפוי, ביטחון ואהבה שאופפת את כל החושים, בלי מילים. עצים שלכל אחד מהם ספור מופלא ועתיק המספר את יופיה של הפלנטה הזו ועולמות הטבע העתיקים שנשכחו מלב. זה בדיוק המקום שהייתי מאחלת לעצמי לחניכה של ריפוי וזה אכן קרה.

יער בקילארני נחל בשמות קילארני

בשמורת קילארני ליווה אותנו כמעט מתחילת המסלול אדום חזה וכשהגענו לפתע למערה  על אם הדרך, הוזמנתי על ידי הפיות של היער לחניכה של חיבור לאימא אדמה ולקסמי הריפוי של עץ האלון.

תהליך החניכה נועד לחזק בתוכי את החוסן הפנימי ולאפשר לי לעבור שינוי אישי משמעותי בחיי.

יער בקילארני עץ עתיק בקילארני

כל חניכה היא חוויה, שער שנפתח בפנינו ואנו לא באמת יודעים או מבינים את מלוא משמעות העוצמה ולהיכן הוא יוביל אותנו בתוך המטריקס של חיינו. כשאנו מספיק אמיצים לתת אמון בלחישות של הרוח, גם אם איננו מבינים זאת בהיגיון, השביל נפתח מעצמו לריפוי ודברים קסומים קורים. זה בדיוק מה שקרה ליוסי ולי עם הטיול הזה לאירלנד. כיוון שהיה עלינו להגיע למקומות מסוימים כדי שהדברים יקרו כפי שהרוח הגדולה לחשה ללבנו.

גם בשמורה בקילארני ניתן ליצור קשר עם דרקונים בעוד יוסי מתקשר עימם אני יצרתי קשר דווקא עם הנימפות הענוגות שבנחלים בשמורה וקיבלתי מהן טיפים אישיים לגבי השמירה על בריאותי הפיזית. פיות וגם נימפות הן בדיוק הישויות מהן ניתן לקבל מידע מדויק על צמחי מרפא וזרעים לטיפוח ואיזון הגוף בהוויה הפיזית. על ישויות טבע נוספות, וקסמי אימא אדמה באירלנד, בהמשך.

עץ בקילארני

תגובות פייסבוק

comments

Powered by Facebook Comments