גיבוש עובדים

גיבוש עובדים לחברות לארגונים ולעסקים

את מגוון הסדנאות והידע שאנו מעבירים אנו מתאימים לקהל שמגיע להשתתף בהן, מתוך הידע הנרחב והנסיון הרב שלנו. גיבוש עובדים יכול להתקיים כסדנה בתוך יום מיוחד שאתם מתכננים לעובדיכם. גיבוש עובדים יכול גם להיות הפקה של יום שלם בטבע במקומות ייחודיים, הכוללת הפעלות שונות,  משחקי שטח ביער, ניווט , או טיול ביער, קיטרינג ועוד.

הסדנאות המומלצות שלנו לגיבוש עובדים הן:

גלגל הצבעים האינדיאני – טכניקה המבוססת על שילובים של 13 צבעים להכרת העוצמות והשיעורים האישיים של כל משתתף. דרך זו מאפשרת להכיר את המשתתפים לעומק וליצור גיבוש עובדים נפלא. מנסיוננו הסדנה מאפשרת לאנשים להיפתח, לחלוק חוויות ולהתחבר להעצמה אישית. הסדנה חווייתית ושזורה בהומור.

טוטם החיות האינדיאני – ידע מדהים על החיות ועל התנהגותן מאפשר יצירת מפה אישית לכל משתתף המלמדת על הכשרונות ועל הדרך הייחודית של כל משתתף לעבור תהליכים בחיים ולהתמודד עם קשיים. הסדנה מלווה במוזיקה אינדיאנית, תהליכים של התכנסות פנימה עם תוף ודימיון מודרך, הסברים על החיות ועוד….

קלפי סגולה – קלפים אינדיאנים – קלפי סגולה הם קלפים אינדיאנים המבוססים על חיות שונות. ניתן לשלב את העבודה עם הקלפים בכל סדנה ובעזרתם לנתח ולכוון לגבי נושאים העומדים על הפרק בחייהם של המשתתפים. את הקלפים ניתן לשלב בסדנת גיבוש עובדים או כסדנה בפני עצמה להכרות עם טכניקות העבודה עם הקלפים.

סדנת אנרגיה חוויתית – אנרגיה משולבת בכל דבר שאנו עושים גם ביום יום הגשמי וגם ברוחני. אנשי מכירות עובדים עם אנרגיה, אנשי שירות ולמעשה כולנו משתמשים באנרגיה גם אם אנו לא מודעים לכך. הסדנאות מאפשרות שיתוף פעולה בין העובדים תוך כדי תרגול טכניקות ריפוי, נשימות ותנועה בקבוצה ובזוגות.

סדנאות מותאמות אישית – לארגונים שונים צרכים שונים. אנו נפגש עמכם, נכיר אתכם ואת צרכי הארגון, על בסיס צרכי הארגון נבנה סדנה ייחודית המותאמת עבור העובדים שלכם, שתחזק להם את תחושת השייכות לארגון ותסייע להם להשתלב בצורה טובה יותר ומאוזנת בתוך הארגון.

צרו עמנו קשר בהקדם לגיבוש עובדים עבורכם!